Firma Usługowa „Evi-Trans” Ewa Bąk

Cele i zakres działalności

Biuro turystyczne „EVI TRANS” ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych na terenie kraju oraz całej Europy. Nasze usługi wykonujemy na wysokim poziomie, natomiast ceny są przystępne oraz na każda kieszeń. Klientów przewozimy luksusowymi autokarami, wyposażonymi w klimatyzację, wc, mini barek, monitory oraz wygodne fotele umożliwiające komfort jazdy. Zatrudniamy kierowców z doświadczeniem oraz wysoką kulturą osobistą. Piloci natomiast to profesjonaliści, posiadający certyfikaty oraz dużą wiedzę. To właśnie od tych osób w dużym stopniu zależy sukces udanej wycieczki.

Specjalizujemy się głównie w realizowaniu imprez turystycznych dla grup zorganizowanych, takich jak: szkoły, zakłady pracy, parafie oraz inne.

Organizujemy wycieczki jednodniowe, kilkudniowe a także wyjazdy dłuższe połączone zwiedzanie z pobytem. Dodatkowo organizujemy: wyjazdy szkoleniowe, biesiady góralskie, rajdy, pielgrzymki. W przypadku szkół staramy się zachęcić młodych Uczestników do czynnego wypoczynku połączonego z edukacją i zwiedzaniem.

Na prośbę zainteresowanych jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukana imprezę turystyczną. Wystarczy tylko się z nami skontaktować.

Domy i apartamenty w całej Europie:

Dla Turystów ceniących sobie swobodę – wczasy z dojazdem własnym, polecamy bardzo szeroki wybór domów i apartamentów znajdujących się na terenie całej Europy. Ogromną popularnością wśród naszych Klientów cieszą się domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji. Wyszukanie odpowiedniej oferty umożliwi zakładka NOVASOL. Wystarczy dobrać odpowiedni kraj, region, termin, ilość sypialni, odległość od morza a zostanie Państwu przedstawiona lista ciekawych propozycji.